KULTURA / Divadlo

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
11.12.2018

Věčný příběh o naději, strádání i boji dobra proti zlu uvidíte na stříbrnou neděli

BRUNTÁL

Betlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku. Tak se jmenuje představení, které uvidíte v neděli 16. prosince na náměstí Míru v Bruntále. Sehrají ho amatérské kulturní a divadelní spolky z Bruntálu a Opole.

Věčný příběh o naději, strádání i boji dobra proti zlu uvidíte během stříbrné neděle v Bruntále. Adventní netradiční představení Jana Antonína Pitínského Betlém aneb Převeliké klanění sotva narozenému Jezulátku odehrají v neděli 16. prosince na náměstí Míru amatérské kulturní a divadelní spolky z Bruntálu a Opole. Začátek je v 16.16 hodin. Po veřejné části se hra přesune do Městského divadla v Bruntále, kde bude pokračovat do 18 hodin.

Společné divadelní workshopy se uskuteční ve třech cyklech o víkendu 15. a 16. prosince v bruntálském Městském divadle. Zúčastní se jich 30 českých a 30 polských amatérských herců pod vedením hlavního odborného konzultanta a garanta workshopů režiséra Vladimíra Morávka, rodáka z Bruntálu.

Divadelní workshopy se uskuteční v rámci projektu Více společného světla, který je spolufinancován z Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd.

Plakát k akci.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

FolkyTonk 2020 – Šance pro mladé hudební talenty

Je tu šance pro mladé hudebníky ve věku do 26 let, jednotlivce i kapely hrající žánr folk, country, folk-rock, folk-blues, bluegrass, rock n´ roll a j

Post

Čokoláda, po které se nepřibírá

Dobrý pocit z každého sousta mléčné belgické čokolády obsažené v adventních kalendářích organizace DEJME DĚTEM ŠANCI zahřívá u srdce všechny, kteří od

Post

Noví občánci dostávají od města pamětní list, plyšového kamaráda i knížku Naše děťátko

Město Vrbno pod Pradědem zve všechny své nové občánky ke slavnostnímu vítání, které probíhá v prostorách obřadní síně Radnice.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA